عنوان:کفش و دمپایی سری اسمارت

در روزگاری که تکنولوژی باعث پیشرفت چشم گیر در زندگی شده است، به دنبال راهکارهای نوین برای بهبود کیفیت زندگی خود هستیم. یکی از نیاز های اساسی بشر، راحتی و سلامتی است. در این راستا گروه معراج طب با افتخار به شما محصولی نوآورانه و منحصر به فرد را معرفی می‌کند که از دو قسمت اصلی زیر تشکیل شده است.

 • صفحات حرارتی کربنی مادون قرمز
 • ویبراتور

با در اختیار داشتن کفش هوشمند شما می توانید زندگی همراه با آرامش و راحتی تجربه کنید. این کفش با طراحی زیبا و هوشمندانه  و همچنین استفاده از مواد باکیفیت و فناوری پیشتاز استفاده شده یکی از نقاط قوت گروه معراج طب است و قطعا هنگام استفاده از آن شگفت زده خواهید شد.

مزایای استفاده از کفش های هوشمند:

 • کاهش فشار و وزن بر روی پا: این کفش ها ارتعاشات ملایمی را در سطح پا ایجاد می‌کنند که باعث کاهش فشار و وزن بر روی پاها می شود. این کاهش فشار می تواند برای جلوگیری از خار پاشنه و کاهش علائم آن مفید باشد.
 • تقویت عضلات پا: ارتعاشات ملایم این محصول به عضلات پا کمک می‌کند تا حرکات فیزیکی بهتری داشته باشند. این تقویت عضلات می تواند به پیشگیری از بیماری‌های پا و جلوگیری از خار پاشنه کمک کند.
 • افزایش گردش خون:کفش هوشمند به دلیل تولید حرارت بصورت مادون قرمز برای افرادی که گردش خون ضعیفی دارند یا شرایطی مانند بیماری رینود دارند نیز می تواند مفید باشد. این شرایط می تواند باعث کاهش جریان خون در اندام ها شود که منجر به سردی پاها حتی در دمای ملایم می شود. خواص گرمایش کفش هوشمند با ایجاد گرما به حفظ دمای مناسب برای پاها کمک می کند.
 • جلوگیری از خار پاشنه: برای جلوگیری از خارپاشنه و بروز علائمی مانند التهاب فسیت پلانتاریس را می گیرند.
 • تحریک عصب‌ها: ارتعاشات ایجاد شده توسط این کفش می‌توانند به تحریک عصب‌ها و بهبود جریان خون در پاها کمک کنند.
 • گرما و راحتی: کفش هوشمند، حرارت مستقیم به پاها می دهند و گرما و راحتی آنی را فراهم می کنند. آن ها به رفع مشکلات ناشی از دمای سرد کمک می کنند، به خصوص در زمستان یا هنگام درگیر شدن در فعالیت های خارج از منزل مانند اسکی، پیاده روی یا اسکیت روی یخ.
 • کاهش استرس: لازم به ذکر است که افزایش حس سرما باعث پدیدار شدن استرس های بی دلیل می شود .کفش هوشمند معراج طب به کمک ایجاد گرما می تواند کاهش استرس را به همراه داشته باشد.
 • تسکین درد:اگر از بیماری هایی مانند آرتیت یا درد مزمن پا رنج می برید، کفش هوشمند می توانند به طور موقت درد را تسکین دهند. گرمای تولید شده بصورت مادون قرمز توسط این کفش ها علاوه بر اینکه می تواند به شل شدن عضلات، تسکین درد و کاهش درد در پاها کمک کند در دفع سموم بدن نیز می تواند موثر باشد.
 • افزایش سیستم ایمنی بدن: در هوای سرد عروق خونی به دلیل کاهش عملکرد گلبول سفید ضعیف عمل می‌کند. بنابراین توصیه می شود که با گرم نگه داشتن پاها سیستم دفاعی بدنتان را بالا ببرید.

کفش های هوشمند چگونه کار می کنند؟

 • کفش هوشمند معراج طب با باتری قابل شارژ کار می کنند و با کمترین میزان انرژی 3 ولت مدت زمان طولانی تا چندین ساعت قابل استفاده هستند. پس از اتصال آنها به باتری، انرژی الکتریکی را حفظ کرده و گرما از خود ساطع می کنند تا پاها را گرم نگه دارند.
 • کفش هوشمند معراج طب از مواد قابل تنفس ساخته شده اند تا پاها را راحت نگه دارند و با یک اپلیکیشن  وای فای ارائه می شوند. این سبب می شود این محصول بسیار کاربردی باشد زیرا می توان به راحتی گرما را تنظیم کرد. همچنین موارد دیگری نیز وجود دارند که به صورت دستی تنظیم می شوند و تنظیم آن ها بسیار ساده است.
 • عنصر حرارتی کفش ها مستقیما با پوست تماس پیدا نمی کند. این باعث می شود که به راحتی گرمای آن را تنظیم کرد. همچنین که کفش هوشمند برای استفاده در خانه یا زمانی که در حال حرکت هستید طراحی شده اند. به همین دلیل استفاده از آن ها بسیار ساده است.
 • کفش هوشمند معراج طب در برابر آب مقاوم هستند تا عملکرد آن ها در صورت عرق بیش از حد پا متوقف نشود.

میزان گرمایش کفش هوشمند چقدر است؟

میزان گرمایش کفش هوشمند بستگی به مدل آن ها دارد. کفش و دمپایی‌های گرم شونده دارای تنظیمات مختلف حرارتی هستند تا کنترل کاملی بر احساس گرمای پاها بدهند. برخی مدل‌ها می توانند به حداکثر دمای 130 درجه فارنهایت (50درجه سانتی گراد) برسند که آن ها را برای کار و پیاده روی در فضای باز و هوای برفی مناسب می کند. برخی دیگر، تنظیمات گرمای بالا، متوسط و پایین دارند، بنابراین می توان دمای مناسب را بر اساس آب و هوا و سطح راحتی انتخاب کرد.

آیا استفاده از کفش هوشمند بی خطر است؟

بله، آن ها بی خطر هستند. حرارتی با پوست تماس ندارند، بنابراین می توانید به راحتی از آن ها استفاده کرد. همچنین بر حرکت یا راحتی تأثیری نمی‌گذارد.

دوام کفش هوشمند چقدر است؟

دوام کفش هوشمند معراج طب به کیفیت آن ها بستگی دارند. اغلب کفش هوشمند معراج طب ، بسته به تعداد دفعات استفاده و مدل، طول عمر بین 2 تا 5 سال دارند.