درباره معراج طب تبریز

گروه صنعتی معراج طب تبریز کار خود را با تولید روزانه ده جفت از سال 1370 آغاز کرده و در حال حاضر با تولید روزانه نزدیک 1000 جفت کفش طبی کار خود را ادامه می دهد.

این شرکت در حوالی کندرود تبریز فعالیت داشته و با تولید انواع کفش و صندل مردانه و زنانه با بیشترین تنوع مدل و خصوصا رنگ در خدمت هم میهنان عزیز می باشد.

همخوانی رنگ زیره و رویه کفش از نقاط قوت این شرکت می باشد. افق 1405 این مجموعه رسیدن به شرکت تجهیزات پزشکی در حوزه کفش و کف طبی است. تولید کفش ویبره، ماساژور و همچنین کف طبی، کف ویژه بیماران ms و پارکینسون از جمله برنامه های این شرکت می باشد.

این شرکت با فروش مویرگی هم اکنون در 31 بخش کشور دارای نقطه فروش می باشد و سعی می کند با حضور در نمایشگاه های بین المللی کفش کشور، بطور کلی با فروشگاه های کفش و فروشگاه های لوازم پزشکی ارتباط تنگاتنگی داشته باشد.در این مجموعه بالغ بر 50 نفر به صورت مستقیم و 170 نفر به طور غیر مستقیم مشغول به کار هستند. آرزوی موفقیت برای تمامی کارآفرینان کشور عزیزمان ایران.

فرم درخواست نمایندگی

meraj teb tabriz

تولید کننده انواع محصولات طبی و چرمی

پیشتاز در ارائه انواع محصولات چرمی اعم از کیف و کفش طبی زنانه و مردانه، کمربند، کاپشن چرمی، محصولات اسمارت و غیره. جهت تماس با ما می توانید روی دکمه تماس با ما کلیک کنید.